کولر های گازی

کولرهای گازی کولر گازی، کولری است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می‌کند (گرما را می‌گیرد). کولر گازی را ویلیس کریردر سال ۱۹۰۲ میلادی اختراع کرد. ۱انواع کولرهای گازی ۱.۱کولرهای دوتکه ۱.۲کولر گازی پرتابل ۱.۳کولر گازی پنجره‌ای ۲چگونگی سرماسازی ۳مقایسه با کولر آبی ۴جستارهای وابسته ۵منابع انواع کولرهای بیشتر ..

آنچه از کولر گازی باید بدانید

آنچه از کولر گازی باید بدانید آنچه از کولر گازی باید بدانید کولر گازی در صنعت تهویه و تبرید از جایگاه خاصی برخوردار است زیرا به سرعت از گرمای محیط می‌کاهد. برخلاف کولرهای آبی ، رطوبت را افزایش نمی دهد. ازاین جهت برای محیط های شرجی بسیار مناسب است. کولرهای گازی معمولا در دو مدل بیشتر ..

راهنمای جامع خرید کولر گازی

راهنمای جامع خرید کولر گازی اگر شما برای این روزهایتان به فکرخنکی هستید و هنوز اقدامی نکرده اید ، می توانید کولرگازی را هم به گزینه هایتان اضافه کنید و بعد انتخاب کنید. گروهی به غلط گمان می کنند که کولرگازی بسیار گران تر از انواع آبی است اما واقعاً این طور نیست. اگر شما بیشتر ..

اجزای كمپرسور (رادياتور خنك كننده) گازهای کولر | فیلتر

اجزای كمپرسور (رادياتور خنك كننده) گازهای کولر | فیلتر كمپرسور: مجموعه اي مكانيكي شامل ميل لنگ ،پيستون و سوپاپ ها مي باشد.كه ميل لنگ توسط يك موتور آسنكرون كه داخل محفظه كمپرسور قرار دارد.مي چرخد و در نتيجه پيستون مانند يك تلمبه عمل كرده با  باز و بسته شدن سوپاپ ها گاز موجود در سيلندر بیشتر ..

تمیز کردن کولر گازی

تمیز کردن کولر گازی تمام وسایل بعد از مدتی استفاده، کثیف شده، و باید آنها را با استفاده از روش های مناسب تمیز کرد. یکی از وسایلی که نیازبه تمیز کردن دارد، کولر گازی است. برای تمیز کردن کولر گازی توصیه می شود که طبق مراحل زیر عمل کنید. مراحل تمیز کردن کولر گازی   مرحله بیشتر ..

بررسی انواع کولرهای گازی

بررسی انواع کولرهای گازی هوا که گرم می شود ، مشکلات مردم هم آغاز می شود. استفاده از کولر های آبی ، دردسر های فراوانی دارد که افزایش مصرف آب و خرابی مکرر کولر تنها دو مشکل اولیه هستند. بارها شنیده ایم که خوابیدن زیر باد کولر آبی ، بدن را کرخت میکند .رطوبتی که بیشتر ..

اسپلیت سرمایشی گرمایشی

اسپلیت سرمایشی گرمایشی اسپیلت (Split) نوعی كولر گازی است كه هوای گرم خانه را گرفته و به حالت خنك به داخل برمی گرداند این كار تاجایی اتفاق می افتد كه ترموستات به دمای دلخواه برسد. کولرهای گازی از جایگاه خاصی در صنعت تهویه و تبرید برخوردارند چرا که به سرعت از گرمای محیط می کاهند بیشتر ..

راهنمای خرید کولرهای گازی

راهنمای خرید کولرهای گازی میزان: بر اساس اعلام سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا)، در فصل گرما استفاده از کولرهای گازی یکی از پرمصرف‌ترین وسایل خانگی محسوب می‌شود، در صورتی‌که مردم در هنگام خرید به مشخصات کولرهای گازی توجه کرده و کولرهایی متناسب با اقلیم آب و هوایی خود انتخاب نمایند، نه تنها عمر کولرخود را بیشتر ..

مردم با کولرگازی و مصرف برق چه کنند ؟!

مردم با کولرگازی و مصرف برق چه کنند ؟! صراط:تثبیت قیمت آب و برق صدای انتقاد مدیران دولت و به ویژه وزارت نیرو را در روزهای اخیر به همراه داشته است به طوری‌که مجید نامجو وزیر نیرو معتقد است: ” با پرداخت یارانه به آب و برق نمی‌توان کشور را اداره کرد.” نگرانی مسئولان وزارت بیشتر ..

مناطق مختلف از چه نوع کولر گازی باید استفاده کنند ؟

مناطق مختلف از چه نوع کولر گازی باید استفاده کنند ؟ عدم انطباق کولرهای گازی با نوع منطقه آب و هوایی باعث افزایش شدید هزینه‌های برق مصرفی مشترکین می‌شود. به گزارش ایسنا، در فصل گرما استفاده از کولرهای گازی یکی از پرمصرف‌ترین وسایل خانگی محسوب می‌شود. در صورتی‌که مردم در هنگام خرید به مشخصات کولرهای بیشتر ..

1 2 3 4