کولر گازی اجنرال

اطلاعات

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi
کولر گازی اجنرال

کولر گازی و اسپلیت اجنرال Ogeneral یکی از محبوب ترین کولر های گازی در ایران است.کولر گازی اجنرال در مدل های کولر گازی اینورتر اجنرال (ردهA)، کولر گازی اجنرال (رده B)، کولر گازی تروپبکال (حاره ای) اجنرال که مخصوص مناطق گرمسیر (بالای 45 درجه سانتی گراد) میباشد و داکت اسپلیت اجنرال و همچنین کولر گازی پنجره ای اجنرال در بازار عرضه می شود.تکنولوژی سا...

کولر گازی و اسپلیت اجنرال Ogeneral یکی از محبوب ترین کولر های گازی در ایران است.کولر گازی اجنرال در مدل های کولر گازی اینورتر اجنرال (ردهA)، کولر گازی اجنرال (رده B)، کولر گازی تروپبکال (حاره ای) اجنرال که مخصوص مناطق گرمسیر (بالای 45 درجه سانتی گراد) میباشد و داکت اسپلیت اجنرال و همچنین کولر گازی پنجره ای اجنرال در بازار عرضه می شود.تکنولوژی ساخت کولر گازی و اسپلیت اجنرال در کشور ژاپن بوده و این دستگاه در کشور تایلند مونتاژ و تولید می گردد.

مشخصات فنی،قیمت به همراه تصاویر و اطلاعات خرید انواع مدل ها در سایت تخصصی کولر گازی اجنرال قرار گرفته و هم اکنون میتوانید محصولات را مشاهده و مقایسه و به صورت آنلاین و غیر آنلاین خریداری نمایید.

ویژگی ها

بازده انرژی مطلوب،کارکرد طولانی مدت،دوام بالا و طول عمر بالای قطعات از ویژگی های بارز کولر گازی اجنرال میباشد.کولر گازی اجنرال دارای کمپرسورهای قدرتمند ژاپنی می باشند.پوشش پلی اورتان پانل بیرونی که قابل جابجایی است قابل شستشو نیز می باشد.کولر گازی دارای کیت اینورتر اجنرال با 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی و هم چنین مدل تروپبکال که توانایی کارکرد در دماهای بالای 45 درجه را دارد.

گارانتی

کولرهای گازی اجنرال با 5 سال گارانتی کمپرسور،24 ماه گارانتی کلیه قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش به همراه نصب رایگان شرکت تهویه نیا به فروش میرسند.

سایر ویژگی ها

حذف رطوبت

این ویژگی کولر گازی اجنرال رطوبت را به طور موثر و به طور کامل از هوا حذف می کند و آن را خشک می کند.

چرخش دوگانه خودکار

فلاپ های این تهویه مطبوع قادر به انجام  نوسان در هر دو جهت افقی و عمودی هستند.

فلاپ های خودکار

در حالت اتوماتیک، فلپ ها خود را به طور خودکار با حالت عملیات مطابقت می دهند. با این وجود ما همچنین می توانیم موقعیت فلپ را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنیم.

خاموش شدن خودکار فلاپ ها

هنگامی که دستگاه متوقف می شود، فلاپ های این دستگاه تهویه هوا به طور خودکار خاموش می شوند و وقتی کولر گازی شروع به کار می کند، آن ها به طور خودکار باز می شوند.

تنظیم خودکار جریان هوا

به کمک پردازنده درون آن، جریان هوا را به طور موثر تنظیم می کند تا تغییرات دمای اتاق را دنبال کند و همچنین آن را کنترل کند.

راه اندازی مجدد خودکار  Auto Restart

گر احتمالا کولر گازی شما از (به دلیل نوسان برق) خاموش شد، و هنگامی که دوباره روشن شود، این تهویه مطبوع خود را با همان حالت قبل شروع می کند.

تایمر خواب

پردازنده داخلی به تدریج درجه حرارت اتاق را به طور خودکار در طول شب تغییر می دهد تا دمای مناسب اتاق را حفظ کند و برای خواب راحت شبانه فراهم کند.

تعمیر و نگهداری آسان

پانل بیرونی قابل جابجایی است و می تواند به آسانی برای داشتن یک عمر طولانی با فیلتر و سایر قطعات تمیز و خنک کننده موثر باشد.

بیشتر

کولر گازی اجنرال 25 محصول وجود دارد.

زیرشاخه‎ها

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 25 مورد
نمایش 1 - 12 از 25 مورد