کولر گازی اجنرال OGENERAL

خنک سازی طبیعی برای ساختمان های تجاری مانند سوپر مارکت ها، هتل ها، انبارها، ساختمان های اداری و موسسات مانند بیمارستان ها، خانه های پرستاری، کلیساها و مدارس ایده آل است. راندمان بالا، تجهیزات خنک کننده گاز، همچنین انتخاب خوبی برای کارخانه ها و سایر امکانات صنعتی می باشد.

 

سه نوع اساسی سیستم های خنک کننده گاز در دسترس هستند: جذب، موتور محرک و خشک کن..

 

سیستم های جذب سیستم های

خنک کننده جذب به چرخه ی تراکم و تبخیر برای تولید خنک کننده متکی هستند. فرایند جذب به وسیله یک منبع گرما به جای یک کمپرسور مکانیکی، مانند آنچه در چیلرهای الکتریکی استفاده می شود، هدایت می شود. سیستم های جذب به عنوان چیلرها یا چیلر / بخاری در دسترس هستند و ممکن است توسط یک مشعل گاز یا به طور غیر مستقیم بوسیله یک منبع گرمای دیگر (مانند گرمازدایی از یک سیستم تولید همگن یا فرایند صنعتی) بوجود آید. این سیستم ها تا حد زیادی مصرف برق و تقاضای پیک را کاهش می دهد. علاوه بر این، سیستم های جذب دارای چند بخش متحرک و نیاز به نگهداری بسیار کمی هستند.

 

مزایای سیستم های جذب گاز بر سیستم های خنک کننده معمولی عبارتند از:

 

هزینه های عملیاتی و نگهداری پایین تر

کاهش رد پای کربن

عملیات ایمن تر، ساکت تر

فضای کوچکتر مورد نیاز است

سیستم های

موتور رانده سیستم های خنک کننده موتور برقی موتور از یک فرایند مکانیکی بسیار شبیه سیستم های برقی خنک کننده استفاده می کنند. با این حال، یک موتور گاز با کارایی بالا به جای موتور الکتریکی، کمپرسورهای خود را درایور می کند. همچنین موتور و گرمای اگزوز از یک سیستم خنک کننده گاز می توانند به صورت موثر برای تولید آب گرم یا بخار فرآوری شوند. این سیستم ها در محدوده 250 تا 20100 تن در دسترس هستند و در دانشگاه ها، بیمارستان ها و مجتمع های اداری محبوب هستند و کسب و کارهایی هستند که موتورهای گاز طبیعی می توانند در مراکز مرکزی گریز از مرکز یا پیچ گوشتی استفاده کنند. مشتریان با نیازهای کوچکتر خنک کننده می توانند واحد های جمع و جور بسته بندی شده را در اندازه های بین 15 تا 800 تن نصب کنند.

 

سیستم های تخلیه کننده سیستم های

تخلیه کننده کمک می کند تا سطح رطوبت را با رطوبت از هوا کنترل کند. این سیستم ها مناسب برای سوپرمارکت ها، سالن های بهداشت، هتل ها، رستوران ها و دیگر امکانات که نیاز به سطوح رطوبت کم دارند مناسب است. انرژی خنک برای هوای مرطوب نسبت به هوای خشک تر، طول می کشد. با حذف رطوبت، سیستم خشک کن کار می کند در کنار سیستم خنک کننده و هزینه های خنک کننده مشتری را کاهش می دهد. این فرایند همچنین امکان کنترل جداگانه دما و رطوبت را فراهم می کند.

فروش اینترنتی کولر گازی اجنرال