اجنرال

کولر گازی اجنرال

همانطور که با تمام سیستم های تهویه مطبوع اصل هم باقی می ماند که در آن گرما از یک منطقه حذف می شود و جایگزین با هوای خشک شده هوای گرم می شود و هوای گرم به طور معمول به محیط خارج منتقل می شود. همانطور که می بینید از این مثال معمولی از سیستم تهویه هوا، هوا محیط بر روی کنتراستر کشیده می شود که می تواند به عنوان رادیاتور به عنوان وسیله نقلیه موتوری شناخته شود، اما به جای آب در حال عبور از سیستم، حاوی گاز مبرد می باشد.

 

در سفر خود در اطراف سیستم سه مرحله اصلی دارد؛ اواپراتور حاوی مبرد منجمد شده و هوا را از طریق رگهای آن پخش می کند تا هوا خشک خنک را به اتاق برساند، خازن حاوی گاز با درجه حرارت بالا است که بار دیگر هوا را از طریق رگ ها جمع آوری گرما از طریق عبور می کند و این سپس بیرون خارج می شود

 

عملیات اساسی

یک سیستم تهویه مطبوع قادر به خنک سازی یک ساختمان است زیرا گرما را از داخل هوا خارج می کند و آن را خارج از محیط خارج می کند. مبرد شیمیایی در سیستم گرمای ناخواسته را جذب می کند و آن را از طریق یک سیستم لوله کشی به سیم پیچ خارج می کند. فن، که در واحد خارج قرار دارد، هوای بیرون از کویل داغ را از بین می برد و حرارت را از مبرد به هوا خارج می کند.

 

بیشتر سیستم های تهویه مطبوع دارای پنج بخش مکانیکی هستند:

 

  • یک کمپرسور
  • یک مخزن
  • یک سیم پیچ اواپراتور
  • دمنده
  • مبرد شیمیایی

 

اکثر واحدهای تهویه مطبوع مرکزی با استفاده از یک سیستم تقسیم می شوند. به این معنی که آنها شامل یک طرف گرم و یا یک واحد خنک کننده میباشند، از جمله کویل کنسانتره، کمپرسور و فن که خارج از خانه شما قرار دارد و طرف سرد که در داخل خانه قرار دارد.

 

طرف سرد شامل یک شیر گسترش و کویل سرد است و معمولا بخشی از کوره شما و یا نوعی هواگیر است. کوره هوا را از طریق یک سیم پیچ اواپراتور، هوا را سرد می کند. سپس این هوا سرد در سراسر خانه شما با استفاده از یک سری از کانال های هوا پخش می شود. یک واحد پنجره بر اساس همان اصل عمل می کند، تنها تفاوت این است که هر دو طرف گرم و طرف سرد درون یک واحد مسکونی واقع شده اند.

 

کمپرسور (که توسط ترموستات کنترل می شود) "قلب" سیستم است. کمپرسور به عنوان پمپ عمل می کند و موجب می شود مبرد در این سیستم جریان یابد. کار آن این است که در یک فشار کم، دمای پایین، مبرد در یک حالت گاز و با فشرده سازی این گاز، فشار و دمای مبرد را افزایش دهید. این گاز با فشار بالا و درجه حرارت بالا به کویل کندانسور جریان می یابد.

 

کویل کندانسور مجموعه ای از لوله های با فن است که تسلیم در خارج از هوا در سراسر کویل. از آنجا که مبرد از طریق کویل کندانسور عبور می کند و هوای خنک کننده در خارج از هوا در سراسر کویل جریان می یابد، هوا از حرارت مایع جذب می کند که باعث می شود که مبرد به یک حالت مایع تبدیل شود. مایع با فشار بالا و دمای بالا به شیر گسترش می یابد.

 

کویل تبخیر کننده یک سری لوله کشی است که به یک کوره یا یک هواکش متصل شده است که هوا را در داخل آن می سوزاند و موجب جذب گرما از هوا می شود. سپس هوا خنک شده از طریق کانال به خانه منتقل می شود. سپس مبرد به کمپرسور بازگشت می کند که در آن چرخه دوباره شروع میشود

فروش اینترنتی کولر گازی اجنرال