کولر گازی اجنرال

همه چیز در مورد تهویه مطبوع

وقتی هوا گرم می شود، افکار به سمت خنک شدن می روند. اگر تهویه مطبوع مرکزی گزینه ای نیست، تهویه مطبوع اتاق می تواند یک جایگزین ارزان قیمت و انرژی برای خنک کردن یک یا دو اتاق باشد.

 

طبق گفته Energy Star، اگر شما آماده برای ضرب و شتم گرما هستید، شما تنها نیستید: بیش از 8 میلیون اتاق تهویه مطبوع برای فروش در سال 2017 به فروش رفته است. طبق گفته Energy Star، خانوار معمولی 13 درصد از هزینه سالیانه خود را برای خنک کننده صرف می کند. بنابراین مهم است که واحد مناسب را انتخاب کنید. یک تهویه مطبوع که خیلی کوچک است، برای خنک شدن اتاق تلاش می کند. یکی از اینها خیلی بزرگ است که خیلی سریع به نظر می رسد، آن زمان برای رفع رطوبت کافی نیست، و شما را با یک فضای سرد و خشن مخلوط می کند.

 

بهترین تهویه مطبوع برای فضای خود را پیدا کنید

آزمایش، ارزیابی و مقایسه آخرین سیستم های تهویه مطبوع، بنابراین شما می توانید زمان و پول را صرفه جویی کنید.

تبدیل شدن به یک عضو

چگونه ما اتاق AC را آزمایش می کنیم

در گزارش های مصرفی، ما سیستم های تهویه مطبوع اتاق را در یک اتاق کنترل شده با آب و هوای ویژه آزمایش می کنیم. ما سه اندازه پنجره های AC کوچک، متوسط ​​و بزرگ را آزمایش می کنیم و اندازه اتاق را به اندازه اتاق مناسب برای هر تهویه مطبوع تنظیم می کنیم. ما درجه حرارت را در محفظه به دمای 90 درجه فارنهایت می ریزیم، سپس اندازه گیری می کنیم که چقدر طول می کشد تا AC به دمای 15 درجه فارنهایت برسد. ما همچنین اندازه گیری می کنیم که چقدر دماسنج تنظیم شده است. و چون تهویه مطبوع پر سر و صدا می تواند آزار دهنده باشد، ما اندازه گیری می کنیم که چه میزان صدای واحد در پایین ترین و بالاترین تنظیمات قرار دارد.

چیزهایی که باید در نظر بگیریم

نگاهی به انرژی ناسازگار

تهویه مطبوع جدید اتاق انرژی اتاق نشیمن با مواد با عایق بهتر و دستورالعمل های واضح تر به شما کمک می کند تا مهر و موم خوب در اطراف دستگاه را به حداقل برسانید.

 

توجه داشته باشید که

مدل های نویز که در آزمایش های سر و صدا بسیار عالی یا بسیار خوب عمل می کنند بسیار آرام هستند و تنها صدایی که می توانید بشنوید اینست که فن اجرا می شود. سیستم های تهویه مطبوع که نقاط ضعف و قوت خود را به نمایش گذاشتند می توانند هنگام خواب کم نور را به خواب برسانند و هنگامیکه بر روی سطح بالا تنظیم می شوند، حیرت زده شوند.

 

فاکتور در موقعیت پنجره

سیستم های تهویه مطبوع پنجره عموما یک کار بهتر را انجام می دهند که هوا را در یک جهت می بینند. اگر پنجره شما بر روی دیوار محاصره نشود، می تواند مشکل باشد. برای یکنواخت شدن یک اتاق، شما باید هوا را به مرکز خود هدایت کنید، بنابراین بررسی کنید که آیا AC شما نیاز به نفوذ هوا به سمت راست یا چپ دارد. بعضی از طرفداران طرفدار دارند که چرخش دارند.

 

نصب آن به درستی

برای به دست آوردن بیشتر از پنجره خود را تهویه هوا آن باید به درستی نصب شده است. اکثر واحدها برای پنجره های دو طرفه طراحی شده اند. اگر پنجره های گنجه دارید، ممکن است بخواهید یک تهویه مطبوع از طریق دیوار خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید که سطح پنجره شما به گونه ای است که به درستی تخلیه شود. و هر دستگاه تولید گرما مانند یک تلویزیون یا لامپ را از دستگاه حرکت دهید.

 

بررسی محل فیلتر

اطمینان حاصل کنید که شما می توانید به راحتی به فیلتر برای تمیز کردن دسترسی پیدا کنید، چیزی که اغلب انجام می دهید تا واحد را در شرایط نوک بالا نگه دارید.

 

خنک کننده هوشمند را در نظر بگیرید

برخی از سیستم های تهویه مطبوع هوشمندانه تر شده اند و به شما امکان کنترل و تنظیم آنها را از گوشی هوشمند خود می دهند. شما حتی ممکن است بتوانید آنها را به سایر واحدهای خنک کننده در خانه خود وصل کنید.

 

گارانتی را مشاهده کنید

برخی از سیستم های تهویه مطبوع دارای ضمانت طولانی تر از دیگران هستند. هنگام خرید یک واحد جدید، وب سایت سازنده را برای اطلاعات بررسی کنید و از خرده فروش در مورد ضمانت نامه برای نام تجاری و مدل مورد نظر خود که از خریداری می کنید، بخواهید.

 

بهترین تهویه مطبوع برای نیازهای شما را دریافت کنید

تنظیمات خود را تنظیم کنید

قبل از اینکه قیمت و ویژگی های خود را در نظر بگیرید، با تعیین اندازه مورد نیاز برای فضای مورد نظر برای خنک کردن، و همچنین جایی که واحد را قرار دهید، شروع می شود. سیستم تهویه مطبوع پنجره در آزمایشات ما دارای ظرفیت خنک کننده بین 5،000 تا 12،500 واحد گرمای بریتانیایی (Btu) است.

 

برای اندازه گیری اتاق خود، طول اتاق را با عرض ضرب کنید. اما به تنهایی با Btu خرید نکنید. Energy Star توصیه می کند که برای مقاصد دیگری مانند ارتفاع سقف خود، جایی که واحد قرار داده می شود، و اندازه پنجره ها و درهای شما، به شما کمک می کند. علاوه بر این:

  • اگر اتاق به شدت سایه دار باشد، ظرفیت را 10 درصد کاهش دهد.
  • اگر اتاق آفتاب اضافی باشد، ظرفیت را 10 درصد افزایش دهد.
  • اگر بیش از دو نفر مرتبا اتاق را اشغال کنند، برای هر فرد اضافی 600 Btu اضافه کنید.
  • اگر واحد در آشپزخانه استفاده شود، ظرفیت را با 4000 BTU افزایش دهید.

 

تصویری از یک اتاق معمولی در یک خانه در مورد اطلاعات اضافی برای دانستن AC ها.

تصویر: طراحی پرنده قهوه ای

تهویه مطبوع با درجه بالا در اینجا پیدا کنید

کدام مدل برای شما مناسب است؟

برخی از واحدهای کوچک پنجره کمتر از 200 دلار هزینه می کنند، که آنها را گمانه وسوسه انگیز می کند، اما فقط اگر شما نیاز به خنک کردن یک فضای بسیار کوچک داشته باشید. اگر شما نیاز به خنک کردن یک منطقه بزرگتر دارید، می خواهید جستجو خود را بر روی واحد هایی که با فیلم های مربع شما مناسب تر است، متمرکز کنید.

 

تقریبا تمام واحدهای پنجره ای که ما آزمایش کرده ایم با استانداردهای آخرین استانداردهای Energy Star مطابقت دارند، که آنها را حداقل 10 درصد موثر تر از واحدهای بدون گواهینامه می داند. مدل های پایدار دارای عملیات آرام و کنترل های راحت هستند و در شرایط خشک شدن کار می کنند. بررسی وضعیت تهویه مطبوع ما را ببینید تا ببینید که چگونه آنها انباشته شده است.

 

 

مدل های قابل حمل برای خانه هایی هستند که در آن تنظیمات پنجره یا مقررات ساختمان از نصب مجدد پنجره ها جلوگیری می کند. سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل در آزمایشات ما از 9،000 تا 15،500 BTU است. اما تهویه مطبوع قابل حمل و پنجره با این اندازه گیری به تنهایی مقایسه نیست.

 

.

 

امتیازات تهویه مطبوع قابل حمل

 

Ductless Split یک راه هوشمند برای اضافه کردن تهویه مطبوع به تعداد محدودی از اتاقها است، بدون نیاز به باز کردن دیوارها برای نصب مجرای هواپیما - همانطور که در سیستم مرکزی هوا استفاده می کنید - یا هر ساله چندین پنجره را نصب و حذف کنید. اگر چه ما اخیرا تست قطعه قطعه ای را آزمایش نکرده ایم، اما در آزمایش های گذشته ما یک خنک کننده شغلی عالی داشتیم و در محیط داخلی و خارج از سیستم تهویه مطبوع پنجره بسیار آرام بود.

 

انشعاب بدون هزینه گرما بیش از پنجره ها یا دستگاه های قابل حمل است (و نصب حرفه ای توصیه می شود) اما ارزان تر از هوا مرکزی اگر شما تنها چند اتاق را خنک نگه دارید. با این حال، اگر بخواهید اکثریت خانه خود را خنک نگه دارید، یک سیستم مرکزی تهویه مطبوع احتمالا گزینه ارزان تر است.

.