7 دلیل اینکه تهویه مطبوع در حال اجرا است، اما خانه شما را خنک نمی کند

 اجنرال

آیا سیستم تهویه مطبوع شما تمام روز است و ترموستات شما هنوز بیش از 80 درجه است؟

در حالی که زمانهای طولانی تر برای بهره وری انرژی بهتر است، هرگز خاموش کردن چیز خوبی برای AC شما نیست.

در اینجا 7 دلیل بالا وجود دارد که تهویه مطبوع ممکن است به طور مداوم بدون خنک کردن خانه شما اجرا شود: فیلتر هوای کثیف

چه زمانی آخرین بار فیلتر هوای شما را تغییر دادید؟ شما باید هر ماه آن را بررسی کنید و آن را تغییر دهید یا آن را پاک کنید، زمانی که کثیف است.

اگر این کار را نکنی، اساسا تهویه هوا را خاموش می کنی فیلترهای کثیف جریان هوا را به شما متصل می کنند. و جریان هوا کمتر به AC خود به این معنی است که هوای کم، راه خود را به خانه شما می رساند، به این معنی که مدت زمان زیادی طول می کشد تا سیستم تهویه مطبوع خود را به کار خود انجام دهد.

یا، در برخی موارد، نمیتواند کار خود را انجام دهد.

Vents بسته / مسدود شده است

راه دیگری که شما می توانید تهویه مطبوع خود را خاموش کنید، بسته شدن یا مسدود کردن تهویه است. بر خلاف آنچه که شما ممکن است شنیده اید،  نباید در اتاق های استفاده نشده آستانه را ببندید .

برای درک اینکه چرا بسته شدن دریچه هزینه های شما را تامین می کند، اجازه دهید یک ثانیه دیگر بپردازیم و نحوه نمایش سیستم هوا تهویه مطبوع خود را در خانه توزیع کنیم.

  1. واحد داخلی دارای یک دمنده است که از طریق خانه های خود از طریق خانه باز می شود. 
  2. AC این هوا را خنک می کند. 
  3. دمنده فشار می دهد که هوای خروجی خروجی را خنک می کند (چیزی که صاحب خانه ها سعی می کنند آن را ببندند).

به یاد داشته باشید: این دمنده طراحی شده است تا فشار را در برابر هوا به حداکثر فشار برساند. اما اگر یک دریچه را ببندید، فشار در سیستم مجرای شما افزایش می یابد.

این باعث می شود تا دمنده به سرعت حرکت کند، اما  سرعت آن پایین است . بنابراین در حال حاضر هوا کمتری از دریچه های خروجی وجود دارد، و برای خنک کردن خانه به مدت طولانی طول می کشد.

خنک کننده خارج از واحد AC (کندانسور)

AC شما گرما را از هوای داخل خود جذب می کند و آن را در خارج قرار می دهد. برای خلاص شدن از گرما، واحد فضای باز (واحد فشرده سازی) دارای یک فن است که هوا را بر روی خط مبرد گرم نگه می دارد.

اما اگر خازن کثیف است (مثل پر کردن علف های تر و تمیز، خاک و سایر آثار)، نمی تواند از حرارت بسیار موثر خلاص شود. این یک مشکل عمده برای سیستم تهویه مطبوع شما است، زیرا اگر از گرما خلاص نشود، می تواند خانه شما را خنک کند.

پایین در مبرد

مایع منعطف کننده تهویه هوا است، بنابراین اگر کافی نیست، خانه شما خیلی خوب خنک نخواهد شد.

به طور معمول، سیستم تهویه هوا شما هرگز نیازی به مبرد بیشتر ندارد. این "استفاده نشده" مانند گاز در ماشین نیست؛ آن را به سادگی در سراسر سیستم AC خود تکرار می شود.

با این حال، تهویه مطبوع می تواند نشت های مبرد را توسعه دهد که نیاز به تعمیر با  تکنیک تعمیر حرفه ای AC .

نکته : اگر پیمانکار به شما می گوید که شما در مبرد کم هستید، مطمئن شوید که آنها نیز نشتی را بررسی و تعمیر می کنند! در غیر این صورت، شما به زودی نیاز به مبرد بیشتر خواهید داشت. و این چیز ارزان نیست

مجاری هوا نشتی

کانال های هوا شما هوای سرد شما را در خانه شما حمل می کند. اگر آنها نشتی داشته باشند، AC شما ممکن است کاملا کار کند، اما تمام هوا (یا حداقل یک بخش بزرگ از آن) خنک کردن اتاق زیر شیروانی شما و یا خزیدن فضا به جای خانه شما است!

یک خانه واقعا شیک

خانه شما ممکن است به راحتی در آن نشت هوا ایجاد کند. در اطراف درب ها، پنجره ها، پریز برق، دریچه ها و دیگر موارد اجازه می دهد هوای گرم را به خانه تان بیاندازید.

اگر خانه شما به ویژه نشتی باشد، تهویه مطبوع شما ممکن است قادر به خنک کردن خانه خود را به همان سرعتی که هوا از نشت خارج شود.

یک تهویه مطبوع که خیلی کوچک است

در نهایت، سیستم تهویه مطبوع شما ممکن است در حال اجرا باشد، اما خانه شما را خنک نگه می دارد، زیرا این خیلی کوچک است. یک واحد زیرزمینی نمی تواند خانه شما را خنک کند، زیرا گرما راه خود را به خانه شما سریعتر می کند تا AC بتواند آن را حذف کند.

این به احتمال زیاد یک مشکل نصب است. شرکت نصب و راه اندازی AC احتمالا یک محاسبات J J Manual را برای تعیین مقدار مناسب هوا تهویه هوا برای خانه خود انجام نمی دهد.

یا اگر شما در یک حیاط بسته شده اید یا یک اتاق دیگر را به خانه خود اضافه کرده اید، ممکن است به سادگی نیاز به ظرفیت خنک کننده اضافی در حال حاضر (شاید یک تهویه مطبوع بزرگتر) باشد.

 

نمایندگی فروش کولر گازی اجنرال