نصب کولر گازی اجنرال در اردبیل

نمایندگی کولر گازی اجنرال در ایران

نمایندگی فروش، سرویس، تعمیر کولر گازی و داکت اسپلیت اجنرال در سراسر ایران، شما مشترین گرامی می توانید در هر نقطه ای از ایران با مرکز خدمات کولر گازی اجنرال تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید

نصب کولر گازی اجنرال در اردبیل

مرکز تعمیر کولر گازی اجنرال با بیش از 50 نصاب کولر گازی در نقاط مختلف استان اردبیل آماده ارائه تمامی خدمات نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی می باشد نصب کولر گازی باید بدست نصاب متخصص ، با تجربه و آموزش دیده انجام گیرد، تا خسارتی به کولر و منزل شما وارد نشود، شما هموطنان استان اردبیل می توانید درخواست نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال خود را به ضورت تلفنی و یا از طریق فرم آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مرکز خدمات شرکت اجنرال

اگر شما هم قصد نصب کولر گازی خود را دارید و به دنبال یک مرکز معتبر در این زمینه می باشید! مرکز خدمات شرکت اوجنرال در سراسر اردبیل به صورت شبانه روزی و در کم ترین زمان ممکن در خدمت شماست.کلیه نصاب های این مرکز دارای مجوز های لازم از مراکز فنی و حرفه ای و همچنین مراکز انتظامی می باشند. در این مرکز نصاب کولر گازی پس از برقراری تماس مشتریان و هماهنگی های لازم بلافاصله در محل حضور به عمل می آورد.

برای ثبت درخواست خود با شماره های زیر تماس بگیرید

021-33541485

021-33541487