نمایندگی کولر گازی در کرج

نمایندگی نصب کولر گازی در کرج

هم میهنانی عزیزی که در استان البزر و شهر کرج هستند، می توانند برای نصب کولر گازی اجنرال خود با بخش خدمات فروشگاه کولر اجنرال در تماس باشند، مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و باتجربه ما خدمات کولر گازی اجنرال را برای تمامی مدل ها ارائه می دهند.کافیست با شماره خدمات فروشگاه کولر گازی اجنرال تماس بگیرید، در اولین فرصت کولر گازی شما را تکنسین های ماهر نصب می کنند.

نمایندگی کولر گازی اجنرال در ایران

نصب کولر گازی و داکت اسپلیت اجنرال را حتما به مرکز خدمات پس از فروش مجاز بسپارید تا هم اگر مکشلی پیش آمد بتوانبد پیگیری کنید و هم در هزینه نصب کولر گازی توسط تکنسین ماهر کاهش چشمگیری داشته باشید،دقت داشته باشید که برای نصب کولر گازی اجنرال باید از لوله مسی با ضخامت زیاد استفاده شود، هزینه لولکه کشی کولر گازی اجنرال به ضخامت لوله مسی و متراژ لوله ها بستگی دارد

چرا مرکز خدمات فروشگاه اجنرال؟

  • هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

  • سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه نصاب های کولر گازی فروشگاه اجنرال در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

  • گارانتی خدمات

واحد خدمات پس از فروش فروشگاه اجنرال بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی مجاز نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

برای درخواست نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی خود می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

021-33541485

021-33541487