نصب کولر اجنرال در زنجان

نصب کولر گازی اجنرال در استان زنجان

بعد از خرید کولر گازی، مهمترین کار، نصب آن می باشد، که باید توسط افراد متخصص نصب شود تا هیچ آسیبی به دستگاه نرسد. هم میهنان گرامی در استان زنجان می توانند برای نصب سیستم تهویه مطبوع اجنرال خود با نمایندگی کولر گازی اجنرال در ایران تماس بگیرند و درخواست خود را اعلام نمایند.

چرا نمایندگی کولر گازی اجنرال در ایران ؟

نمایندگی کولر گازی اجنرال در ایران با بیش از  سال سابقه فعالیت در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی و داکت اسپلیت به شما این اطمینان را می دهد که با قیمت مناسب و توسط متخصصین حرفه ای دستگاه شما را نصب کند، این مرکز با داشتن 50 نصاب و تکنسین در استان زنجان درخواست شما را در کوتاهترین زمان ممکن بررسی می کند.

  • ارائه خدمات ۲۴ ساعته

شما همشهریان عزیز می توانید درخواست نصب، سرویس و تعمیر انواع کولر گازی را در هر ساعت از شبانه روز (حتی ایام تعطیل) ثبت نمایید،

  • صرفه جویی در هزینه

تمامی هزینه های دریافتی از شما طبق نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود،برآورد هزینه قبل از شروع کار انجام می شود و به شما اعلام میشود.

  • گارانتی خدمات

تمامی خدماتی که توسط این مرکز انجام می شود، اعم از نصب ، جابجایی و تعمیرات و سرویس با گارانتی 180 روز می باشد، این مرکز برخلاف شرکت های دیگر که هیچ تعهدی نصب به خدمات خود ندارند، تمامی خدمات انجام شده توسط تکنسین ها را ضمانت می کند.

راه های ارتباطی

شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تماس تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید تا در کمترین زمان انجام شود. با شماره گیری تلفن نمایندگی اجنرال

021-33541485

021-33541487

می توانید درخواست خود را اعلام نمایید، توجه نمایید که فقط با همین 2 شماره ای که اعلام شده است تماس حاصل نمایید، همچنین می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ارسال درخواست به صورت آنلاین