کولر گازی اجنرال ساخت کجاست؟

کولر اجنرال

نام تجاری اجنرال Ogeneral از محبوب ترین برند های اسپلیت و کولر گازی در کشور عزیزمان ایران می باشد که با تولید محصولات با کیفیت(به قول بازاریان جنسی عمری) و خدمات پس از فروش عالی شرکت نیا توانسته اعتماد و اطمینان بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی را جلب نماید که البته این اتفاق به حق رخ داده و رضایت اکثر خریداران را در پی داشته است.

    

با اطلاع از کشور سازنده میتوان با اطمینان بیشتر از خریدی بهتر را تجربه کرد،اسپلیت های شرکت اجنرال در کشور ژاپن و همینطور جهت کاهش هزینه ها و پوشش جهانی با همان کیفیت ساخت در چین و تایلند نیز تولید میگردد.

     

یکی از شرکت های قدیمی در زمینه فروش لوازم تهویه مطبوع شرکت فوجیستو می باشد که به علت دارایی و خلق ایده های جدید در ساخت و طراحی اسپلیت و کولر گازی توانست سهم زیادی از بازار را به خودش اختصاص دهد.

    

    

شرکت فوجیستو در سال 1314 در سرزمین ژاپن تاسیس گردید و با بهره بردن از ماشین آلات پیشرفته زیر نظر متخصصان کالاهایی با سطح کیفیت بالا  تولید و به بازار فرستادند.

  

  

گروه ساخت شرکت فوجیستو کولر گازی ساخته شده توسط خود را با مارک تجاری اجنرال در اختیار مشتریان و خریداران قرار میدهد،شرکت فوجیستو با بهرده بردن از تکنولوژی روز جهان،کمترین حد مصرف انرژی را در دستگاه های خود ایجاد کرده باعث بیشتر شدن بازدهی و راندمان  آن میگردد.

   

   

کولر های گازی اجنرال در کنار کیفیت مطلوب از امکانات بسیار مطلوبی هم برخوردار بوده از جمله عملکرد به صورت گرمایش و سرمایش ،قابلیت استفاده در محل زندگی و کار (اداری و تجاری و...).

   

  

اسپلیت های اجنرال از سال 1371 مهمان خانه های ایرانیان شدند و این مهمانی تا امروز نیز با موفقیت ادامه داشته و با تداوم واردات این محصول قطعا ادامه خواهد داشت.

    

جهت خرید،مشاوره و اطلاع از قیمت محصولات کولر گازی اجنرال کافی است با کارشناسان مجرب شرکت ما تماس گرفته و اطلاعات کاملی بدست بیاورید.

    

شماره شرکت:02134109

   

  

مقالات مشابه

کد خطا یا ارور کولر گازی اجنرال چیست؟

     

علت یخ زدن کولر گازی در تابستان چیست؟

     

مشکلات رایج کولر گازی چیست؟