مزایا و معایب کولر گازی کم مصرف اینورتر چیست؟

کولر اینورتر اجنرال

  

در صورتی به شما توصیه شده یا در این فکر هستید که کولر گازی کم مصرف اینورتر برای خانه،محیط کار و... تهیه کنید و اطلاع درستی از مزایا و معایب بهره بردن از این نوع کولر گازی ندارید کافی است تا با فروشگاه تخصصی کولر اجنرال همراه باشید تا ما برای شما این موضوع را بررسی نماییم.

  

  

کولر گازی کم مصرف اینورتر چیست؟

   

   

در ابتدا بهتر است اسپلیت های اینورتر را تعریف کرده و هرچه بیشتر از این کولر گازی اطلاعاتی بدست بیاوریم، کولر گازی اینورتر صنعت تفریبا جدیدی است که توانسته با کاهش مصرف برق قدم بلندی در پیشرو بودن صنعت لوازم تهویه مطبوع بردارد که مانند هر صنعت جدیدی که بازار می آید دارای مزایا و معایبی می باشد که در صورت نا آکاهی با آن ممکن است در خرید و استفاده از این محصول سود نبریم یا به آن اندازه که باید بدردمان نخورد.

  

تکنولوژی اینورتر یک وسیله نیست که بر روی یا زیر اسپلیت نصب گردد بلکه اینورتر یک سیستم است که با درکنار هم قراردادن یک سری سخت افزار و نرم افزار قابلیت استفاده را خواهد داشت.

  

  

مزایای کولر گازی اینورتر

  

1-مصرف کم برق:مهم ترین فایده و در اصل هدف از تکنولوژی اینورتر پائین آوردن مصرف انرژی بوده و با بهره بردن از این اسپلیت 30 تا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرده که بزرگترین مزیت این کولر است.

    

2-صدای پائین دستگاه

    

3-زیبایی پنل های دستگاه و هماهنگی با سیستم های روز دنیا مانند وای فای

  

  

معایب کولر گازی اینورتر

  

1-هزینه خرید بالاتر نسبت به کولر های معمولی

    

2-به دلیل برنامه های صادر شده ی دیجیتال که توسط مادربرد مرکزی صادر میشود اگر مشکلی برای این برد ایجاد شود به هیچ صورت امکان راه اندازی سیستم نیست.

  

3-خدمات و قطعات توسط شرکت سازنده در انحصار قرار دارد

  

4-جهت تعمیر این کولر احتیاج به تعمیرکاران تخصصی بوده به اضافه تجربه نیاز به دانش فنی بالایی می باشد.

 

درصورت هرگونه سوال و ابهام با کارشناسنان مجرب شرکت فروشگاه تخصصی کولر اجنرال تماس بگیرید(شماره تماس 34109).

    

    

مقالات مشابه

  

کولر گازی اجنرال ساخت کجاست؟

   

کولر گازی یا کولر آبی؟ کدام را بخریم؟

     

شیوه های کاهش هزینه برق کولر گازی