معیار های مهم برای خرید کولر گازی چیست؟

معیار مهم کولر گازی

  

ما در این مقاله تلاش بر این داریم مهمترین ویژگی هایی که باید در هنگام خرید کولر گازی باید به آن توجه کرد بیان کنیم و به شما در جهت خرید کولر گازی کمک کنیم.

   

   

بهترین نوع کمپرسور کولر گازی کدوم کمپرسور می باشد؟

  

3 گونه کمپرسور برای انواع کولر گازی در بازار وجود دارد که عبارتند از ، کمپرسور روتاری،پیستونی و اسکرال که نوع روتاری مصرف بهتری نسبت به پیستونی داشته و نوع اسکرال مصرف کمتری نسبت به 2 کمپرسور دیگر دارد اما دارای قیمت بیشتری می باشد.

  

کولر گازی با گارانتی یا بدون گارانتی؟

  

فروشگاه اینترنتی تخصصی کولر اجنرال داشتن گارانتی اصلی از یک نمایندگی معتبر برند اسپلیت را به شما مصرف کننده محترم پیشنهاد میکند.

  

  

تعداد پنل مورد نیاز چه مقدار باشد؟

   

این موضوع کاملا بسته به شرایط آب و هوایی،موقعیت جغرافیایی،طلوع و غروب آفتاب و حتی موقعیت خانه دارد و برای هر شخصی متفاوت می باشد برای اطلاع از تعداد پنل مورد نیاز با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید(تلفن شرکت 34109)

  

  

اسپلیت های اینورتر چیست؟

   

کولر اجترال اینورتر

اسپلیت های دارای تکنولوژی اینورتر در صورتی که در مناطقی که دارای آب و هوای معتذل می باشد زندگی میکنید و محیطی با رفت و آمد کم دارید، این اسپلیت ها میتوانند به مقدار بسیار زیاد و قابل توجهی مصرف انرژی و هزینه شما را کاهش دهند.

   

   

کولر گازی سرما گرما یا فقط سرما؟

   

شاید به صورت کلی انتخاب بین این دو اسپلیت با توجه به نیاز هر شخص از آن اسپلیت باشد اما لازم به ذکر است که مصرف انرژی در اسپلیت های سرما گرما کمتر از اسپلیت های فقط سرمایش می باشد، لذا در صورتی که بین این دو گزینه دارای شک می باشد پیشنهاد کارشناسان ما کولر دارای هردو عمکلرد سرمایش و گرمایش می باشد.

  

  

ظرفیت کولر گازی چیست؟

     

در صورتی که ظرفیت سرمایشی اسپلیت انتخاب شده کمتر از مقدار نیازتان باشد با مشکل عدم کارایی آن اسپلیت خریداری در محیط زندگی خود می باشد، کمترین و بیشترین ظرفیت های کولر گازی در برند های مختلف متفاوت است اما به صورت کلی کمترین ظرفیت در اسپلیت های دیواری 9 هزار و بیشترین آن ها 36 هزار می باشد.

بحث در مورد ظرفیت مورد نیاز مصرف کننده یک بحث تخصصی می باشد که به عوامل زیادی بستگی داشته(از جمله موقعیت جغرافیایی،میزان رفت و آمد و...) که با مشاوره با یک کارشناس میتوانید ظرفیت مورد نیاز خود را پیدا کنید.

کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر اجنرال اماده پاسخگویی به انواع سوالات شما در حوزه خرید کولر گازی می باشند.( شماره شرکت: 34109)

       

  

رنگ و طرح پنل اسپلیت

   

کولر گازی رنگی

در بازار کشور عزیزمان ایران معمولا طرح های کولر گازی دارای رنگ های سفید و نقره ی وجود دارند اما اسپیلیت هایی دارای زنگ های خاص مانند متال،چوب،شیری،مشکی براق یا حتی رنگ های شادی مثل آلبالویی و سبز دیده میشود، انتخاب طرح و رنگ مورد علاقه سلیقه ای بوده و انتخاب کاملا بر عهده و حق مصرف کننده است.

  

  

امکانات ویژه انواع اسپلیت

   

از جمله ویژگی هایی که هر کدام از اسپلیت ها کم و بیش دارا می باشند میتوان به موارد زیر اشاره نمود که شما میتوانید با پرسش از فروشنده یا کارشناس از وجود یا عدم وجود این امکانات با خبر شوید.

1-قدرت پرتاب باد 15 متری

2-قابلیت هوش مصنوعی

3-ریموت کنترل ساده و کاربردی

4-قابلیت دفع حشرات

    

     

فروشگاه اینترنتی کولر گازی اجنرال واقع در سه راه امین حضور بورس لوازم خانگی تهران دارای تیم قوی اعم از کارشناسان،فروشندگان و مسئولان آیتی می باشد که پاسخگوی تمام سوالات شما مصرف کنندگان و مشتریان عزیز می باشد(شماره شرکت:02134109)

  

   

مقالات مشابه

  

آیا استفاده از کولر گازی باعث انتشار بیشتر ویرویس کرونا میشود؟

     

کولر های نسل آینده چگونه است؟

       

راهنمای خرید انواع کولر گازی 24000 اجنرال