مشکلات رایج در کولر گازی چیست؟  - فروشگاه مرکزی کولر اجنرال

    

     

ما در این مطلب تلاش بر این داریم که مشکلاتی که معمولا برای انواع اسپلیت رخ میدهد و شما خود قادر به برطرف کردن آن هستید برای شما شرح دهیم، در صورتی که به هر علتی توانایی برطرف کردن مشکل را ندارید با کارشناسان مجرب فروشگاه تخصصی اجنرال تماس گرفته تا در صورت نیاز راهنمایی و یا تعمیرکار به محل مورد نظر شما ارسال نمایند(شماره شرکت 34109)

      

   

1-فیلتر هوای کثیف

  

فیلتر هوای کولر گازی یکی از قطعه هایی می باشد که در صورت سرویس و تمیز نکردن در وقت معین اضافه بر کم شدن کارکرد کولر گازی به دیگر قطعه های دستگاه آسیب وارد کند،بنابراین هر چند وقت یکبار جهت تمیز کردن آن عمل کنید.

   

   

2-سرمایش پایین کولر گازی

   

در اسپلیت یک واکنش شیمیایی می باشد که سبب سرد شدن هوا توسط کولر گازی میگردد و چنانچه که سطح خنک کنندگی آن پائین می باشد که یک ایراد برای این سیستم به وجود بیاید و در 90 درصد موارد ضعف خنک کنندگی به علت نشتی گاز کولر گازی می باشد، در اسرع وقت اسپلیت خود را بررسی کرده و نسبت به بر طرف کردن این ها عمل های لازم را انجام دهید.

     

   

3-آیا فن خارجی کولر گازی(کندانسور) دارای عمکلرد خوبی می باشد؟

    

خرابی کولر گازی

    

فن خارجی مسئول انتقال گرمای منزل، محیط کار و ... به فضای خارج از خانه می باشد، چنانچه که فن خارجی به خوبی کار نکند سرمای قابل قبولی جانشین گرمای منزل نمیشود و سبب خواهد شد که در کمپرسور زیادتر از حد گرم شده و سیکل سرمایش اسپلیت شما مختل گردد.

   

    

4-خرابی کنترل الکتریکی

    

یکی از مشکلات معمول خرابی برد هنگامی است که فرمانی یا مدار الکتریکی دستگاه می باشد که چنانچه بروز ایراد برای این قسمت امکان به وجود آمدن هر ایرادی هست از جمله خاموش شدن کولر گازی یا طبق برنامه نبودن اسپلیت و...

    

   

5-مراقبت از کابل های اسپلیت

   

در صورتی که اسپلیت شما هر از گاهی به صورت اتوماتیک خاموش و روشن میگردد به علت بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی احتمال دارد با ایراد سیمکشی رو به رو باشد،سیمکشی معیوب اسپلیت بسیار خطرناک بوده و احتمال آتش سوزی وجود دارد.

  

   

   

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هرگونه پرسش در مورد خرید،تعمیر و نصب کولر گازی با کارشناسان مجرب فروشگاه تخصصی  مرکزی کولر گازی تماس بگیرید.(شماره شرکت 34109)

     

     

مقالات مشابه

   

معیار های مهم برای خرید کولر گازی چیست؟

     

شیوه های کاهش هزینه های کولر گازی

   

نحوه تشخیص کولر گازی اجنرال تقلبی