آیا استفاده از کولر باعث انتشار ویروس کرونا میشود؟

    

انتشار کرونا با کولر گازی

   

   

ما در این مقاله نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر اجنرال(نمایندگی فروش کولر اجنرال) را در مورد انتشار ویروس کرونا به وسیله کولر گازی را جویا شده و در ادامه مطلب به این علم خواهیم رسید که لوازم تهویه مطبوع آیا در انتشار بیشتر این ویروس خطرناک نقش دارند یا خیر؟

    

    

کارشناس ما در این زمینه با کولر آبی صحبت خود را آغاز کردند که در ادامه صحبت های ایشان را باهم میخوانیم.

کولر های آبی هوارا از فضای خارج مکش کرده و به فضای داخلی وارد میکند،در صورتی که کولر آبی در منازل استفاده گردد بدون اشکال است اما بهتر است کمی پنجره باز باشد تا هوای تازه وارد منزل گردد، اما اگر از کولر آبی در اداره ها و فضای عمومی استفاده گردد و در صورتی که کسی در این فضاها مبتلا به ویروس کرونا باشد و قطر های تنفسی او در هوا انتشار پیدا کرده باشد بهتر است همه افراد در اداره‌ها و فضاهای عمومی که از کولر آبی استفاده می‌شود، از ماسک استفاده کنند.

"کولر گازی" هوای داخل را مکش کرده و خنک می‌کند و مجدد در همان فضا پخش میگردد . لذا در صورتی که ویروس در فضا وجود داشته باشد، احتمال دارد ویروس منتشر شود. این مشکل همچنان در مورد منازل مشکلی ندارد. به این دلیل که افراد در کنار هم در منزل زندگی می‌کنند و تعامل وجود دارد.

     

انتشار کرونا با کولر گازی

     

در فضاهای عمومی و اداره ها که از کولر گازی بهره برده میشود هم باید افراد از ماسک استفاده کنند. حتی در صورتی که اشخاص در پاساژها در راهروها تردد می‌کنند هم به علت بهره بردن از کولر گازی در مغازه‌ها، بهتر است افراد از ماسک استفاده کنند.

البته یکی از مزیت‌های کولر گازی این است که مکش از بالا انجام می‌شود. ویروس کرونا از راه قطرات تنفسی منتقل می‌شود و این قطرات سنگین هستند و در سطح پایین وجود دارند. لذا احتمال وجود ویروس در فضای بالاتر کمتر است. به هر حال بهتر است اشخاص در معرض جریان مستقیم هوای کولر نباشند و دریچه‌ها به شکلی تنظیم شود که هوا به سمت سقف برود.

بهتر است فیلترهای کولرهای گازی در اداره‌ها و فضاهای عمومی به صورت روزانه شسته شده و مجدد استفاده گردد.

      

در پایان مدیر نمایندگی فروش کولر گازی اجنرال در کنار توصیه مراقبت از خود در برابر ویروس منحوس کرونا برای همه ی مردم ایران آرزوی سلامتی کرد.

  

    

برای خرید،تعمیر،نصب و دریافت اطلاعات کولر گازی با کارشناسان مجرب فروشگاه مرکزی کولر اجنرال واقع در سه راه امین حضور تماس بگیرید(شماره شرکت:02134109)

   

   

مقالات مشابه

       

کد خطا ارور کولر گازی اجنرال چیست؟

        

قیمت به روز کولر گازی اجنرال چیست؟

     

معیار های مهم برای خرید کولر گازی چیست؟