مزایای حالت گرمایش در کولر گازی چیست؟

         

       

مزایای باز گرم کولر گاازی

     

چرخه معکوس یا گرمایش وضعیتی است که بر اساس آن کولر گازی به جای ایجاد باد سرد، به ایجاد باد گرم نیز اقدام می کند.

چگونگی این حالت به این صورت است که زمانی که حالت گرمایش در کولر گازی فعال می شود، گاز مبرد دستگاه مشغول به جذب گرما از خارجی بیرون شده و این گرما را به یونیت داخلی حمل می کند، در این حالت دمای هوا افزایش پیدا می کند.

وجود قابلیت سیستم گرمایش در کولر گازی فایده های بالایی دارد، از جمله:

صرفه جویی انرژی در کولر گازی های دارای قابلیت سیستم گرمایش خیلی بیشتر از تجهیزات گرمایشی دیگر است.
امنیت کولر گازی در حالت گرمایش خیلی بیشتر از تجهیزات گرمایشی از قبیل بخاری گازی به علت نداشتن محفظه باز سوخت و گاز متان است.

بیشتر  کولر گازی های دارای سیستم گرمایش مجهز به فیلترهای قوی هستند که هوای ورودی را به خوبی برای اشخاص دارای حساسیت های تنفسی فیلتر می کنند.       

          

         

بر اساس آنچه گفته شد، می توان اینطور نتیجه گیری کرد که قابلیت گرمایش در کولر گازی یک سیستم بسیار کارآمد و در عین حال گزینه مناسبی جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های مربوط به انرژی است.

       

همینطور دانستیم که دمای بهینه کولر گازی در زمستان بین 25 تا 28 درجه سانتی گراید و در هنگام خواب میان 23 تا 25 درجه سانتی گراید است.

          

اما لازمه کسب آرامش و بهره وری کامل از این میزان دما این است که اقداماتی همچون عایق کردن ساختمان، پوشیدن لباس های گرم، اقدام به موقع برای سرویس کولر گازی قبل از مصرف و همچنین پاکسازی مسیرهای تنفسی کولر گازی را لحاظ کنیم.

        

         

جهت خرید،نصب و تعمیر کولر گازی با فروشگاه کولر گازی اجنرال واقع در سه راه امین حضور بورس لوازم خانگی تماس بگیرید(شماره شرکت:02134109)

         

       

مقالات مشابه

     

قیمت روز کولر اجنرال اینورتر چیست؟

                 

راهنمای خرید و آشنایی با انواع کولر گازی 24000 اجنرال

            

علل عدم تخلیه آب کولر گازی چیست؟