چه زمانی نیاز به قطعات یدکی کولر گازی اجنرال پیدا می‌کنیم؟

             

          

همان گونه که اطلاع دارید قطعه های مکانیکی با دقت به شرکت سازنده و موقعیت نصب آنها دارای طول عمر مشخص می باشند .

ولی طول عمر همینطور چگونگی استفاده از دستگاه کولر گازی سبب میگردد تا قطعات یدکی کولر گازی اجنرال مدت زمان زیادتر کار کرده و در حین مدت کار کرد با پائین ترین مشکلات به کار خود ادامه دهند.

          

 قطعا در صورتی که چگونگی استفاده درست از دستگاه کولر گازی اجنرال خود را در آغاز نصب توسط تکنسین اجرا کننده اخذ نکرده باشیم امکان بروز این مشکل و احتیاج پیدا کردن قطعات یدکی کولر گازی اجنرال برای دستگاه ما زیادتر خواهد شد.

            

 ولی در صورتی که بخواهید نمونه ای برای این موضوع بیان کنی باید به نصب کولر گازی اجنرال در یک شیرینی فروشی و یا کارگاه شیرینی پزی با نصب یک دستگاه کولر اوجنرال در یک فضای مسکونی مقایسه ای انجام بدهیم تا بتوانیم ببینیم طول عمر کدام یک زیادتر می باشد.

             

 قطعاً مدت زمان کارکرد دستگاه ای که در فضای تجاری و یا صنعتی نصب می گردد بسیار پایین تر از دستگاه نوا شد که در خانه و یا برای مصارف اداری محدود در نظر گرفته شده و به تبع آن مدت زمان طول عمر نیاز به قطعات یدکی کولر گازی اجنرال در دستگاهی که در فضای مسکونی  باشد بسیار بالاتر خواهد بود.

 اما برای تهیه قطعات یدکی کولر گازی اجنرال را میتوانیم به نمایندگی رسمی این شرکت که با گارانتی نیا محصولات خود را به مصرف کنندگان ارائه کرده است مراجعه کرده و این مراجعه احتیاج به خدمات پس از فروش دارد.

          

           

که این موضوع را تائید کند یعنی شما در هنگام بروز مشکل با خدمات مربوطه تماس حاصل می کنید و پس از تماس تکنسین مربوطه مشکل قطعه مورد نظر را شناسایی کرده و چنانچه که احتیاج به تعویض آن قطعه باشد.

درخواست خود را جهت شرکت اجنرال ارسال کرده و طی مدت زمان کوتاهی قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

 ولی در برخی موارد به دلیل وجود تحریم‌های خاص ورود کالا و قطعات جانبی کولر گازی اجنرال با محدودیت هایی مواجه می گردد که در این حالت قطعه مورد نظر خود را می توانید در بازار آزاد و یا بورس قطعات لوازم جانبی  جستجو و پیدا کنید.

 ولی قطعات یدکی کولر گازی اجنرال در بازار آزاد به سختی پیدا شده و اکثرا کمیاب می باشد.

 ولی بیشترین قطعاتی که در کولرهای گازی اجنرال دچار ایراد و نقص می گردد به علت ضعیف بودن فن کندانسور یا همون فن یونیت خارجی زیادترین خرابی را دارد و این خرابی سبب می گردد تا عملکرد کل سیستم دچار نقص گردد و دیگر از دستگاه شما قادر به کار کردن نباشد.

          

         فن کولر گازی

    

ولی این حالت بعضاً دیده می‌شود که با تعویض سیم پیچ موتور فن کولر گازی حل شده و در خیلی از موارد تعویض سیم پیچ راه حل اصلی نبوده و پس از مدت کوتاهی دوباره عملکرد سیستم مختل می‌گردد.

ولی بهترین راه جهت رهایی از مشکلات تعویض موتور فن میباشد به علت اینکه موتور فن در معرض گرمای کندانسور قرار دارد زیادترین آسیب را اخذ می کند و بهترین راه حل این مشکل تعویض موتور فن کولر گازی اجنرال می باشد.

               

               

قطعات یدکی کولر گازی اجنرال،اواپراتور

       

 

اوپراتور

         

      

 اواپراتور کولر گازی اجنرال به علت کارکرد طولانی و همینطور قرار گرفتن در شرایط نامناسب مانند نصب نامناسب و یا فضای نامناسبی که در آغاز به طور صحیح برگزیده نشده باشد.

دچار ایراد می گردد ولی این مشکل اکثرا به علت انتقال لوله در این دستگاه به چاه فاضلاب می باشد و برگشت گاز چاه فاضلاب به داخل اپراتور سبب می گردد تا دچار رسوب شده و این رسوب سبب میگردد تا نشتی به وجود آید.

 معمولاً نشتی در اثر برگشت گاز فاضلاب سبب اکسید شدن لوله های مسی شده و دیگر قابل تعمیر نمی باشد چنانچه که نشر آبی و نشتی یافت شده برطرف گردد پس از مدت کوتاهی دوباره احتیاج به نشتی آب و گاز گیری می باشد به همین خاطر باز هم تعویض اواپراتور کولر گازی اجنرال در دستور کار باید قرار گیرد.

              

                   

 قطعات یدکی کولر گازی اجنرال، "سنسورها"

    

  

         قطعات کولر گازی

       

 سنسورهای دما در کولر گازی نقش خیلی مهمی را بر عهده دارند به این دلیل که با فرمان سنسور عملکرد سیستم متوقف و یا دوباره آغاز به فعالیت می کند و این موضوع سبب می گردد تا محیط ما سرد و یا گرم شود طبق خواسته کاربر

 ولی سنسورهای در نظر گرفته شده عملکرد خود را به دست تغییر مقاومت بر اثر تغییر دما اعمال می نماید و این تغییرات با دقت به تکرار شدن سبب  می گردد تا مقاومت اصلی از میان رفته و خاصیت اصلی سنسور دمای کولر گازی دچار نقص گردد.

در این حالت اطلاعات دمایی به برد کولر گازی اجنرال به خوبی ارسال نمی گردد و دستگاه آغاز به ارور دادن میکند.

 در این حالت راهی جز تعویض سنسور مطابق با سوکت طراحی شده روی برد دستگاه وجود ندارد ولی در این حالت با اندازه گیری مقاومت سنسور اصلی یا همان سنسور فابریک می توان سنسور شبیه را برای کولر گازی اجرا در نظر گرفت.

          

        

جهت خرید،نصب،تعمیر و سرویس کولر گازی اجنرال با نمایندگی مجاز کولر اوجنرال واقع در سه راه امین حضور بورس لوازم خانگی تماس بگیرید(شماره شرکت:02134109)

      

       

مقالات مشابه

        

عملکرد کندانسور کولر گازی اجنرال به چه صورت می باشد؟

                

لیست قیمت کولر گازی اجنرال موتور کاوازاکی ژاپن

          

شیوه شستشوی پنل داخلی و خارجی کولر گازی اجنرال