آیا کولر گازی اجنرال بانه ای خریداری کنیم یا خیر؟

    کولر گازی اجنرال بانه ای          

          

      

 آشنایی با برند اجنرال

                   

نام تجاری اجنرال Ogeneral از محبوب ترین برند های اسپلیت و کولر گازی در کشور عزیزمان ایران می باشد که با تولید محصولات با کیفیت(به قول بازاریان جنسی عمری) و خدمات پس از فروش عالی شرکت نیا توانسته اعتماد و اطمینان بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی را جلب نماید که البته این اتفاق به حق رخ داده و رضایت اکثر خریداران را در پی داشته است.

                      

با اطلاع از کشور سازنده میتوان با اطمینان بیشتر از خریدی بهتر را تجربه کرد،اسپلیت های شرکت اجنرال در کشور ژاپن و همینطور جهت کاهش هزینه ها و پوشش جهانی با همان کیفیت ساخت در چین و تایلند نیز تولید میگردد.

یکی از شرکت های قدیمی در زمینه فروش لوازم تهویه مطبوع شرکت فوجیستو می باشد که به علت دارایی و خلق ایده های جدید در ساخت و طراحی اسپلیت و کولر گازی توانست سهم زیادی از بازار را به خودش اختصاص دهد.

شرکت فوجیستو در سال 1314 در سرزمین ژاپن تاسیس گردید و با بهره بردن از ماشین آلات پیشرفته زیر نظر متخصصان کالاهایی با سطح کیفیت بالا  تولید و به بازار فرستادند.

گروه ساخت شرکت فوجیستو کولر گازی ساخته شده توسط خود را با مارک تجاری اجنرال در اختیار مشتریان و خریداران قرار میدهد،شرکت فوجیستو با بهرده بردن از تکنولوژی روز جهان،کمترین حد مصرف انرژی را در دستگاه های خود ایجاد کرده باعث بیشتر شدن بازدهی و راندمان  آن میگردد.

                     

کولر های گازی اجنرال در کنار کیفیت مطلوب از امکانات بسیار مطلوبی هم برخوردار بوده از جمله عملکرد به صورت گرمایش و سرمایش ،قابلیت استفاده در محل زندگی و کار (اداری و تجاری و...).

اسپلیت های اجنرال از سال 1371 مهمان خانه های ایرانیان شدند و این مهمانی تا امروز نیز با موفقیت ادامه داشته و با تداوم واردات این محصول قطعا ادامه خواهد داشت.

        

       

کولر گازی اجنرال بانه ای

     

کولر گازی اجنرال بانه ای در صورتی که حتی اسپلیت اصلی بوده باشد و به صورت قاچاق وارد کشور شده باشد ، شرکت نیا که گارانتی و ضمانت اصلی برند اجنرال در زمینه کولر گازی می باشد هرگز چنین اسپلیت را ضمانت نکرده و با گارانتی هایی که اغلب فروشنده های کولر بانه ای به شما معرفی مینمایند، ضمانت هایی متفرقه و نا معتبر می باشند که کمتر شده بر تعهدات ظاهری خود وفادار باشند.

            

        

کولر گازی اجنرال تقلبی بانه ای

            

ممکن است خرید کولر گازی اجنرال شما خریدار محترم از بانه با اینکه برند اجنرال روی آن هک شده است اما در حقیقت اسپلیتی با نامی مشابه این برند که "جنرال" می باشد و اسپلیتی چینی و کم کیفیت ترین اسپلیت بازار می باشد را با تغییر نام برند به شما تحویل دهند که شما با عدم آشنایی از این موضوع و اسپلیت شمارا در دام این اشخاص متقلب می اندازند.

          

        

سخن پایانی

خرید کولر گازی اجنرال از بانه همانطور که به احتمال زیاد فیک(تقلبی) خواهد بود و شرکت ضمانت کننده هیچگونه تعهدی ندارد، برای خریدار چیزی جز ضرر مالی نداشته و ما به عنوان نمایندگی فروش مجاز کولر اجنرال در پاسخ به این سوال که آیا کولر گازی بانه ای برای ارزان بودن قیمت آن خریداری کنیم یا خیر،جواب ما خیر می باشد.