لوگو و آرم شرکت اجنرال Ogeneral به چه شکل است؟

     

      

آشنایی با مارک اجنرال

                   

نام تجاری اجنرال Ogeneral از محبوب ترین برند های اسپلیت و کولر گازی در کشور عزیزمان ایران می باشد که با تولید محصولات با کیفیت(به قول بازاریان جنسی عمری) و خدمات پس از فروش عالی شرکت نیا توانسته اعتماد و اطمینان بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی را جلب نماید که البته این اتفاق به حق رخ داده و رضایت اکثر خریداران را در پی داشته است.

                      

با اطلاع از کشور سازنده میتوان با اطمینان بیشتر از خریدی بهتر را تجربه کرد،اسپلیت های شرکت اجنرال در کشور ژاپن و همینطور جهت کاهش هزینه ها و پوشش جهانی با همان کیفیت ساخت در چین و تایلند نیز تولید میگردد.

یکی از شرکت های قدیمی در زمینه فروش لوازم تهویه مطبوع شرکت فوجیستو می باشد که به علت دارایی و خلق ایده های جدید در ساخت و طراحی اسپلیت و کولر گازی توانست سهم زیادی از بازار را به خودش اختصاص دهد.

شرکت فوجیستو در سال 1314 در سرزمین ژاپن تاسیس گردید و با بهره بردن از ماشین آلات پیشرفته زیر نظر متخصصان کالاهایی با سطح کیفیت بالا  تولید و به بازار فرستادند.

گروه ساخت شرکت فوجیستو کولر گازی ساخته شده توسط خود را با مارک تجاری اجنرال در اختیار مشتریان و خریداران قرار میدهد،شرکت فوجیستو با بهرده بردن از تکنولوژی روز جهان،کمترین حد مصرف انرژی را در دستگاه های خود ایجاد کرده باعث بیشتر شدن بازدهی و راندمان  آن میگردد.

                       

     

کولر های گازی اجنرال در کنار کیفیت مطلوب از امکانات بسیار مطلوبی هم برخوردار بوده از جمله عملکرد به صورت گرمایش و سرمایش ،قابلیت استفاده در محل زندگی و کار (اداری و تجاری و...).

اسپلیت های اجنرال از سال 1371 مهمان خانه های ایرانیان شدند و این مهمانی تا امروز نیز با موفقیت ادامه داشته و با تداوم واردات این محصول قطعا ادامه خواهد داشت.

    

    

لوگو و آرم شرکت اجنرال

   

لوگو اجنرال Ogeneral

لوگو اجنرال به شکل تصویر فوق می باشد که با طراحی ساده،شیک و زیبا با بهره بردن از نام لاتین این برند توسط مهندسین خلاق طراحی گردیده است.

   

   

جهت خرید،نصب،تعمیر و سرویس کولر گازی اجنرال با فروشگاه کولر گازی اجنرال تماس بگیرید(شماره شرکت:02134109)