فروشگاه کولر گازی اجنرال

نحوه عایق بندی کانال ها در کولر گازی

مشکل دیگری که ممکن است مانع تولید هوای سرد کافی توسط کولر گازی شود، نشت کانال ها در کولر گازی است. وجود نشتی کانال ها در کولر گازی می تواند 20 تا 40 درصد انرژی یک کولر گازی هرچند خوب را هدر دهد. کانال های خارجی کولر گازی باید به خوبی عایق بندی شوند.

تولیدات مختلفی به طور ویژه برای عایق بندی کانال ها در کولر گازیوجود دارند که می توان آنها را به راحتی و یا با کمک یک پیمانکار حرفه ای بر روی کانال های کولر گازی نصب کرد. عایق بندی کانال ها در کولر گازی تاثیر به سزایی در عملکرد صحیح کولر گازی و همچنین صرفه جویی در هزینه ها و افزای راندمان کولر گازی دارد.

شما می توانید به راحتی و با عایق کاری صحیح کانال های کولر گازی ، نیم تن بیش از ظرفیت کولر گازی، از تهویه مطبوع آن بهره ببرید. اگر کانال ها در کولر گازی قابل دسترسی هستند، به راحتی می توانید بدون نیاز به یک متخصص، اقدام به عایق کاری کانال ها در کولر گازی نمایید. در غیر این صورت بدین منظور باید از یک متخصص حرفه ای در زمینه کولر گازی کمک بگیرید.

افزایش راندمان و کارایی کولر گازی

آب بندی مجاری لوله ها در کولر گازی ، موثر ترین عامل در افزایش بهره وری کولر گازی است. اما عوامل بسیار دیگری نیز وجود دارند که بهره وری از کولر گازی را افزایش می دهند. به عنوان برخی از عوامل موثر می توان به گزینه هایی نظیر: تعویض فیلتر هوا، حفظ جریان هوا، خرید کولر گازی در سایز مناسب و تمیز کردن فایل های الکترومغناطیسی اشاره کرد.

مسدود شدن کندانسور کولر گازی، موجب کاهش کارایی کولر گازی می شود. برای جلوگیری از این مشکل، باید مانع از گرفتگی کندانسور توسط برگ و یا سایر مواد دیگر شوید. اگر تمایل به خرید کولر گازی هستید، کولر گازی با بازدهی بالا را خریداری کنید. رایج ترین رتبه بندی بازدهی برای کولر گازی ، نرخ بازدهی انرژی فصلی (SEER) است. کمترین راندمان برای کولر گازی، SEER 13 است،

اما خرید کولر گازی با نرخ بازدهی بالاتر، مقرون به صرفه تر خواهد بود. بسته به شرایط آب و هوایی، نرخ بازدهی در کولر گازی متفاوت است. برای مثال در آب و هوای گرم و خشک، باید بر اساس استاندارد رتبه بندی بازدهی انری (EER)، راندمان کولر گازی را بررسی کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_اجنرال, #عایق_بندی_کانال_کولر_گازی, #عایق_کولر_گازی, #علت_آب_ندادن_کولر_گازی, #نهحوه_عایق_بندی_کولر_گازی, #کولر_اجنرال