نمایندگی کولر گازی اجنرال

آموزش کامل نحوه ی ریست کردن کولرگازی

ریست کردن کولرگازی : در صورتی که کولرگازی ما دچار مشکل باشد یا تنظیماتش بهم بریزد می توانیم کولر گازی را ریست کنیم ، در این صورت ابتدا باید اول کولر گازی را خاموش کنیم و بعد از آن از قسمت فیوز اصلی ، برق اصلی کولر گازی را قطع کنیم .

همچنین باید به این توجه کنیم که برق کولر گازی حتما قطع شده باشد و اما در صورتی که فیوز مینیاتوری کولرگازی ما قابل شناسایی نباشد ، می توانیم برق اصلی واحد را نیز قطع کنیم . و در مرحله ی بعد ، وقتی این کار را انجام دادیم باید ریموت کنترل کولرگازی را از باطری اش جدا کنیم و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنیم .

ریست کردن کولر گازی

می توانیم بعد از اینکه این مدت طی شد ، برق کولرگازی را نیز مجددا وصل کنیم و همچنین باطری ریموت کنترل را جا بزنیم. با این کاری که انجام می دهیم کاملا مادربرد اصلی و تنظیمات کولر گازی را ریست می کنیم و سپس به حالت اولش در می آوریم . اکنون ما کاملا آموزش ریموت کنترل را یاد گرفته ایم و با استفاده از آن می توانیم نحوه ی تنظیم کردن برنامه های کولرگازی را انتخاب کنیم و آن را در حالتی که بهتر و مناسب تر است قرار بدهیم .

اگر ما بعد از انجام این کار باز هم به مشکل بر خورد کردیم و در فصل سرد و گرم کولرمان بازدهی مناسبی نداشته باشد وهمچنان دچار مشکل شود ، باید حتما با تعمیرگاه تخصصی کولرگازی تماس داشته باشیم و مشکلمان را با آن ها در میان بگذاریم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#آموزش_ریست_کردن_کولر_گازی و #چگونه_کولر_گازی_را_ریست_کنیم؟ , #ریست_کردن_کولر_گازی , #ریست_کردن_کولرگازی_چگونه_است؟ , #طریقه_ریست_کردن_کولر_گازی , #کولرگازی_و_ریست_کردن_آن , #مراحل_ریست_کردن_کولرگازی , #نحوه_ریست_کردن_کولرگازی , #نحوه_ریست_کردن_کولرگازی, #کولرگازی_اجنرال, #اجنرال_کولر_گازی, #قیمت_کولر_گازی_اجنرال, #فروشگاه_مرکزی_اجنرال