شارژ گاز مبرد کولر گازی اسپلیت اجنرال

تاثير شارژ گاز کم يا زياد بر کولر گازی

در کولر گازي گيج يا فشار بار دستگاه بايد در حالت نرمال خود بين 75-70 PSI باشد که اگر در ساعات غير پيکِ گرما (عصر‌ها يا غروب) اقدام به شارژ گاز کنند بايد بين 55-50 باشد. چرا که در اين ساعات فشار بار به علت خنک بودن هوا پايين‌تر است.

کم بودن فشار گاز:

اگر کولر اسپليت در عرض 15 تا 30 دقيقه يخ مي‌زند فشار گاز کم است و نشتي در مسير وجود دارد و اگر فاصله‌ي يخ زدن دستگاه بين 3 تا 5 ساعت باشد رادياتور کولر (اواپراتر) کثيف بوده و بايد سرويس شست‌وشو انجام گيرد.

بالا بودن فشار گاز:

کمپرسور شروع به کار کرده اما قطع و وصل زياد و سريع صورت مي‌گيرد و قطع اورلود که چند نوع عيب باعث آن مي‌شود (وکيوم نکردن مسير، اتصال کوتاه سيمپيچ کمپرسور کولر گازي، فشار رانش و ساکشن و ولتاژ پايين) از الويت‌هاي مهم مي‌باشد.

در صورت تنظيم گاز دستگاه اسپليت (شارژ گاز) حتما از پمپ وکيوم استفاده کرده و با آمپر متر و حتي مقدور در ساعات پيک گرما که سنسور‌ها به خوبي عمل کرد لازم را به برد انتقال داده باشند.

فروشگاه کولر گازی اجنرال

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_اجنرال, #اسپلیت_اجنرال, #کم_بودن_فشار_گاز, #گاز_مبرد_کولر_گازی, #بالا_بودن_فشار_گاز, #گاز_کولر_گازی, #کولر_گازی_اجنرال, #کولر_اجنرال , #انواع_گاز_کولر_گازی , #میزان_فشار_گاز_کولر_گازی_r22 , #گاز_کولر_گازی, #گاز_اسپلیت, #گاز_دستگاه_اسپلیت