فروشگاه مرکزی اجنرال

لوله کشی زير کار کولر گازی

  - اجراي لوله زير کار

لوله‌هاي مورد نياز براي کولر گازي را مي‌توان در زماني که ساختمان در حال ساخت است بنا به ظرفيت مورد نياز محل، ساختمان را به سيستم تهويه مطبوع مجهز نمود تا هر زمان که کسي تصميم به نصب کولر نمايد محل آن آماده باشد.

از مزاياي اجراي لوله زير کار مي‌توان:

  • 1. مجهز شدن واحد به سيستم تهويه مطبوع

  • 2. نصب کولر گازي بعد از تکميل ساختمان مصرف کننده را به دردسرهاي خاصي مي‌اندازد که شامل محل عبور لوله از فضاهاي مشاء ساختمان، تخليه درين کولر که معمولا طبقات پاييني ساختمان از آن گله دارند و عبور کابل برق که بايد حتما از کنتور کشيده شود و دردسرهاي ديگر که مصرف کننده را از خريد و استفاده از تهويه مطبوع منصرف مي‌کند.

  • 3. از ديگر مزاياي آن مي‌توان به کم شدن متراژ ساختمان در طبقات بالا به علت عبور کانال کولر آبي نام برد.

لوله مسي که براي مصارف خانگي مورد نياز است براي اسپليت ديواري در سالن بسته به متراژ آن از لوله‌هاي مورد نياز براي کولر گازي 18000 از لوله 1/4 و 1/2 با ضخامت 25/0 به همراه عايق و کابل فرمان 4 رشته و براي متراژهاي بالاتر و کولر گازي با ظرفيت 24000 به بالا نيز از لوله 3/8 و 5/8 با ضخامت 25/0 و 30/0 براي سهولت در لوله کشي و کم شدن احتمالي لوله 5/8 استفاده مي‌کنيم.

لازم به ذکر است در مواردي که لوله در زمان اجرا احتمال پاره شدن عايق را داشته باشد به کارفرما پيشنهاد نوار پيچي داده مي‌شود.

براي ابتداي مسير يا همان محل نصب پنل داکت اجرا مي‌شود تا خريدار واحد به علت زشت بودن لوله‌هاي اسپليت مجبور به خريد آن نباشد لوله‌ها نيزهم در زمان ساخت و هم بعد از آن سالم بمانند.

هزينه اجراي لوله پس از بازديد از محل و برآورد متراژ مورد نياز به خريدار اعلام مي‌گردد و به علت جهاني بودن قيمت مس پيش‌فاکتورهاي صادره از داراي محدوديت زماني هستند.

در نتيجه قبل از هر اقدامي براي تهيه و اجراي لوله زير کار انواع اسپليت اعم از ديواري، داکت اسپليت، کاست يونيت و ديگر انواع آن با ما تماس بگيريد تا کارشناس مربوطه بدون دريافت هزينه به محل شما اعزام و راهنمايي کافي و لازم را به شما، سازنده و يا مصرف کننده عزيز ارائه نمايد.

در پايان در صورت بروز هر سوال و يا ابهامي مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي 33518902-021 | 33518903-021 | 33120727-021  تماس حاصل فرماييد تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_اجنرال, #کولر_اجنرال, #مزايای_اجرای_لوله_زير_کار , #کولر_اجنرال, #کولر_گازی_اجنرال, #اسپلیت_اجنرال, #نصب_کولر_گازی_اجنرال , #فروشگاه_کولر_گازی_اجنرال, #لوله_کشی_زیر_کار_کولر_گازی, #راهنمای_نصب_کولر_گازی,#راهنمای_نصب_کولر_گازی_اجنرال